Princeshat e skenës me veshje të bardha 

Në një paradë të mrekullueshme mbi tapetin e kuq, artistet më të mira të këngës dhe filmit, vijnë me veshje të bardha.

Si princesha të bukura, të adhurueshme kanë shkëlqyernë OSCAR dhe GOLDEN GLOBE si dhe evente të tjera me veshjet e mrekullueshme në ngjyrë të bardhë të stiluara nga stilistët më të mirë.

Nëse keni ndërmend të blini një fustan të bardhë, modelet që po ju prezantojmë do të jenë shumë frymëzuese.

Olivia Wilde me veshje Valentino Haute Couture

ImageProxy

ImageProxy (1)

ImageProxy (2)

Lady Gaga me veshjen si Ëngjëll stiluar nga Brandon Maxwell

ImageProxy (3)

ImageProxy (4)

Charlize Theron

ImageProxy (5)

ImageProxy (6)

Priyanka Chopra

ImageProxy (7)

ImageProxy (8)

ImageProxy (9)

Saoirse Ronan

ImageProxy (10)

Sofia Vergara

ImageProxy (11)

BEVERLY HILLS, CA - FEBRUARY 28: Actress Sofia Vergara attends the 2016 Vanity Fair Oscar Party hosted By Graydon Carter at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 28, 2016 in Beverly Hills, California. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)

Beyonce

beyonce-grammys-2016-ftr

Elizabeth Banks

BEVERLY HILLS, CA - FEBRUARY 28: Actress Elizabeth Banks arrives at the 2016 Vanity Fair Oscar Party Hosted by Graydon Carter at the Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 28, 2016 in Beverly Hills, California. (Photo by David Livingston/Getty Images)

ImageProxy (14)

Jessica Alba

ImageProxy (15)

Jennifer Lopez

ImageProxy (16)

ImageProxy (17)

BEVERLY HILLS, CA - DECEMBER 18: Actress/recording artist Jennifer Lopez attends the PEOPLE Magazine Awards at The Beverly Hilton Hotel on December 18, 2014 in Beverly Hills, California. (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zbulohen dy objekte të rralla të Mbretit Zog në Londër

  Një shtëpi ankandesh në londër “The saleroom” ka zbulur dhe nxjerrë...
Read More