Princi dhe princesha shqiptare festojnë sot përvjetorin e parë të martesës

Sot u bënë një vit që kur Princi Leka II dhe Princesha Elia Leka i dhanë fund beqarisë.

3-1

Picture 1 of 2

Një ceremoni madhështore e organizuar në detaje, ishte vula e kësaj martese në Pallatin Mbretëror.

E sot Princi shqiptar po e kujton atë ditë sikur të ishte dje.

“Ne këtë përvjetor të parë të martesës, po ndaj me ju disa kujtime të bukura! Jam i befasuar sa shpejt ka kaluar viti, dhe dua të falenderoj të gjithë miqtë tanë që kanë qëndruar pranë nesh dhe që na kanë besuar dhe mbështetur si në ditë të bukura, ashtu edhe në ato të vështira!

Shkruar Nga
More from Revista User

Italia në flakë, ka të vdekur

Zjarret vazhdojnë shkatërrimin e pyjeve në Itali, që ka rënë pre e...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.