Princi Harry dhe e fejuara e tij tregojnë unazat

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë bërë paraqitjen e tyre të parë pas njoftimit për fejesën e tyre sot!

2-1

Picture 1 of 12

Aktorja 33-vjeçare dhe Princi 36-vjeçar u panë duke mbajtur duart dhe duke treguar unazat e fejesës. Edhe pse çifti nuk zbuluan shumë detaje, Meghan iu tha gazetarëve se propozimi i Princit Harry ishte shumë romantik.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pesë ëndrrat më të zakonshme që shihni, ja kuptimi që kanë

Njerëzit dhe kafshët shohin ëndrra. Ndërsa shumë njerëz nuk mund të kujtojnë...
Read More