Princi William dhe Harry ndajnë fotografi private

Po bëhen njëzet vjet që kur vdiq tragjikisht Princesha Diana, ndërkaq familja e saj ende vazhdojnë ta përballojnë mungesën e saj.

1

Picture 1 of 2

Para se të lansohet një dokumentar për jetën private të nënës së tyre, princi William dhe Harry kanë shpërndarë në rrjetin social “Twitter” disa fotografi private me nënën e tyre të ndjerë.

Shkruar Nga
More from Revista User

5 truke si të forconi thonjtë pasi hiqni manikyrin xhel

Xheli, akriliku apo tipsat mund të dëmtojnë thonjtë dhe estetistet rekomandojnë që...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.