Princi William dhe Kate Middleton urojnë Princin Harry për fejesën me Meghan Markle

Duka dhe Dukesha e Krembrixhit, Princi William dhe Kate Middleton, kanë lëshuar një deklaratë urimi për Princin Harry dhe Meghan Markle të cilët u fejuan sot.

“Ne jemi shumë të emocionuar për Harry dhe Meghan. Është një gjë e mrekullueshme për ta njohur Meghan dhe për ta parë se sa e lumtur është ajo me Harry”, thuhet në deklaratë, e cila u lëshua në llogarinë zyrtare të Kensington Palace në Twitter.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ky është jahti më luksoz në botë, vlen 360 milionë paund

Tashmë super jahti prej 360 milionë paundësh i miliarderit rus ka dalë...
Read More