Pritja e ëmbël: Emina Çunmulaj, mahnitëse në setin e Artan KorenicësPak javë më parë, modelja shqiptare Emina Cunmulaj u vizitua nga një ekip shqiptar.

3-5

Picture 1 of 4

Nga fotografi Artan Korenica e deri tek stilistët dhe frizerët, të gjithë ishin bërë bashkë për një qëllim – setin e ri fotografik.

Frytet e kësaj pune përtej oqeanit, tashmë kanë nisur të publikohen në rrjete sociale.

Prive.al ju sjell edhe fotografi të papublikuara të shkrepura nga dora e Artan Korenicës ku modelja, tashmë disa muajshe shtatzënë shkëlqen me paraqitjen e saj, me aksesorë diamantë që i shtojnë shkëlqimin.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shkodra ne erresire, pjesa me e madhe e qytetit s’ka energji elektrike

Prej rreth 1 ore qyteti i Shkodres eshte ne erresire. Nuk dihen...
Read More