Pritja e ëmbël: Emina Çunmulaj, mahnitëse në setin e Artan Korenicës

Pak javë më parë, modelja shqiptare Emina Cunmulaj u vizitua nga një ekip shqiptar.

3-5

Picture 1 of 4

Nga fotografi Artan Korenica e deri tek stilistët dhe frizerët, të gjithë ishin bërë bashkë për një qëllim – setin e ri fotografik.

Frytet e kësaj pune përtej oqeanit, tashmë kanë nisur të publikohen në rrjete sociale.

Prive.al ju sjell edhe fotografi të papublikuara të shkrepura nga dora e Artan Korenicës ku modelja, tashmë disa muajshe shtatzënë shkëlqen me paraqitjen e saj, me aksesorë diamantë që i shtojnë shkëlqimin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, 4 shkurt 2017

Dashi 21/3 - 20/4 Sot duhet të organizoheni me partnerin/en, sepse koha...
Read More