Priyanka 20 milionëshe


Priyanka Chopra grumbulloi 20 milionë ndjekës në Instagram.

Priyanka 1

Picture 1 of 2

Më këtë rast ajo e ka postuar një fotografi pikërisht në këtë rrjet social, ku duket me kornizën e famshme që dhuron Instagrami për persona që grumbullojnë miliona ndjekës.

“Faleminderit Instagram që e shënuat këtë arritje dhe për dashurinë e vazhdueshme. Faleminderit edhe gjithë familjes 20 milionëshe. Shumë dashuri dhe mirënjohje”, shkroi aktorja.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën 45-vjeçarja

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar dje pasdite rreth orës 17:30,...
Read More