Priyanka 20 milionëshe

Priyanka Chopra grumbulloi 20 milionë ndjekës në Instagram.

Priyanka 1

Picture 1 of 2

Më këtë rast ajo e ka postuar një fotografi pikërisht në këtë rrjet social, ku duket me kornizën e famshme që dhuron Instagrami për persona që grumbullojnë miliona ndjekës.

“Faleminderit Instagram që e shënuat këtë arritje dhe për dashurinë e vazhdueshme. Faleminderit edhe gjithë familjes 20 milionëshe. Shumë dashuri dhe mirënjohje”, shkroi aktorja.

Shkruar Nga
More from Revista User

Binjakët Clooney pritet të lindin para kohe

Binjakët Clooney mund të lindin më herët se që është menduar. Një...
Read More