Probleme rreth filmit për Tupac “All Eyez On Me”

Prodhuesit e filmit për Tupac Shakur, “All Eyez On Me”, dhe regjisori John Singleton kanë probleme në lidhje me versionin e filmit që Singleton dëshironte të realizonte.

Krejt kjo përleshje po zhvillohet rreth skriptave të filmit.

Tupac 1

Picture 1 of 2

Sipas TMZ, versioni i Singleton, që ishte shkruar në vitin 2014, përfshinë edhe një skenë ku Tupac dhunohet në burg.

Ky draft është njeri nga të shumtët që Singleton kishte punuar me Morgan Creek, dhe te gjitha ishin të aprovuara nga nëna e Tupac, Afeni.

Ndërsa Singleton është tërhequr nga ky projekt, ngaqë sipas tij, Creek nuk e kishte respektuar Afenin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Jona Spahiu rrëfen pengesat në lidhjen e saj: E kisha shumë të vështirë…

E ftuar në emisionin “Rudina”, moderatorja e njohur Jona Spahiu ka folur...
Read More