Producenti botëror ‘ngacmon’ Era Istrefin, si i përgjigjet ajo…

 

Gjatë ditëve të fundit këngëtarja me famë botërore tashmë Era Istrefi, nodhet në Xhamajka, ku po punon për regjistrimet e klipit të këngës së saj më të re, ‘Prisoners’.

Ajo ka vendosur të ndajë një foto për fansat e saj në ‘Instagram’.

E sfotografuar sipër një makine, e veshur me një palë pantallona të hapura në pjesën anësore dhe që të krijojnë përshtypjen se nuk ka veshur mbathje.

Por Era shfaqet shumë provokuese edhe në pjesën e sipërme me një palë reçipeta transparente. Në listën e shumtë të komenteve, vihet re komenti i artistit me famë botërore, Diplo i cili e pyet nëse do jetë në Xhamajkë për pak kohë.

Siç dhe e dini, producenti i njohur botëror Diplo, ka qëndruar pas këngës “Live it up”, e cila është edhe kënga zyrtare e Kampionatit Botëror të Futbollit, Rusi 2018 dhe ka qenë pikërisht kjo këngë që e ka njohur Diplo-n me këngëtaren tonë, Era Istrefi.

Komenti i tij në foton e Erës ka marrë shumë pëlqime dhe reagime ndaj fansat, por nuk mund të mos reagonte edhe vetë Era.

Ajo i thotë Diplos që nuk do të qëndrojë gjatë në Xhamajkë, por do të kthehet sërish.

 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Robert De Niro shpërthen kundër Trump në Tony Awards

Ai tronditi audiencën dhe shikuesit e shfaqjes së çmimeve kur ai arriti...
Read More