Profesionet që i përshtaten çdo shenje të horoskopit

skop

Zgjedhja e karrierës së duhur mund të jetë një sfidë më vete. Nëse keni nevojë për të gjetur rrugën e duhur shenja e horoskopit mund t’ju ndihmojë dhe udhëzojë se kush mund të jetë profesioni i jetës suaj.

Donna Stellhorn, një astrologe dhe eksperte me më shumë se 20 vjet përvojë, ka përcaktuar dy nga punët më të mira që shkojnë për çdo shenjë zodiakale.

Dashi: Trajner/e personale

Sipërmarrës/e

Demi: Financier/e

Shitës i objekteve me vlerë

Binjakët: Mësues/e

Pronar biznesi

Gaforja: Agjentë shitjesh

Mjekë urgjence

Luani: Aktor/e

Regjisor/e

Virgjëresha: Organizator/e festash

Infermier/e

Peshorja: Psikolog/e

Avokat/e

Akrepi: Detektiv privat

Polic/e

Shigjetari: Ministër/e

Gjykatës/e

Bricjapi: Administrator/e

Marrëdhënie me publikun

Ujor: Vullnetar/e

Shpikës

Peshqit: Punonjës social

Moderator radioje

Shkruar Nga
More from Revista User

Qeverisja e Trump, Steinmeier: Gjermania duhet të përgatitet për kohëra të trazuara

Gjermania duhet patjetër ta përgatisë veten për kohëra të turbullta nën udhëheqjen...
Read More