Projekt i ri në televizion? Luana Vjollca po përgatit diçka tjetër

 
 

Moderatorja e njohur Luana Vjollca prej disa kohësh ka përfunduar me sukses emisionin e saj në Top Channel, “Shiko Kush Luan”.

Teksa presim një projekt të ri nga bukuroshja e ekranit, moderatorja mesa duket po përgatitet për një këngë të re.

Nëse ju menduat se Luana do të rikthehet së shpejti në ekran, po ju bëjmë me dije se ajo po punon për një projekt në lidhje me muzikën.

Producenti i saj ka publikuar një foto në Instagram, ku na tregon se do të publikohet së shpejti kënga më e re e moderatores.

Luana numëron 7 këngë, dhe ndonëse ndonjëherë kritikohet nga fansat, ajo sërish vazhdon rrugën e saj, pa u shqetësuar aspak se çfarë thonë të tjerët.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Sandër Lleshi shpall 52 grekë ‘non grata’ në Shqipëri…

    52 shtetas grekë janë shpallur non-grata nga Republika e Shqipërisë...
Read More
CLOSE
CLOSE