Projektet e ardhshme të Cameron DiazCameron Diaz dhe bashkëshorti i saj po mendojnë seriozisht për të bërë një fëmijë së bashku.

Edhe pse asgjë nuk është konfirmuar nga çifti, mediat kanë shkruar se ndoshta kjo është edhe arsyeja përse aktorja bukuroshe, Cameron Diaz, nuk ka qenë e angazhuar në projekte të reja gjatë vitit të kaluar.

Bjondja bukuroshe është martuar në vitin 2015 me muzikantin, Benji Madden, në një ceremoni të fshehtë në Beverly Hills.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Policia rrit shpërblimin: 10 mln lekë për vrasësit e Artan Cukut

Policia e Shtetit ka rritur shpërblimin për çdo informacion të vlefshëm që...
Read More