Protesta: Basha pret aleatët dhe poston një video-mesazh

Një ditë para protestës së opozitës, kreu i PD, Lulzim Basha ka nisur lëvizjet.

Ai postoi fillimisht një video online.

“Ata pasurohen duke grabitur Shqipërinë me koncesione dhe tendera. Është në dorën tonë t’i largojmë!” shkruan Basha.

Raportohet se Basha do ketë një takim me aleatët.

Protesta e opozitës nis në orën 11:00 të shtunën.

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Juncker udhëton në Ballkan: Shqipëria dhe Maqedonia mund të fillojnë negociatat

Nga e diela e deri të mërkurën (26 shkurt – 01 mars...
Read More