Protesta e opozitës, shoqërohen për verifikim në polici 20 persona

policia-e-tiranes_4

Në kuadër të protestës së opozitës që do të zhvillohet ditën e sotme, policia ka shoqëruar në komisariat 20 persona vendas dhe të huaj.

Sipas bluve të kryeqytetit persona janë shoqëruar për verifikim.

Nuk ka ende detaje në lidhje me këto shoqërime.

Shkruar Nga
More from Revista User

OKB: 400 mijë persona “të bllokuar” në Qytetin e Vjetër të Mosulit

Rreth 600,000 persona vazhdojnë të qëndrojnë në zona në perëndim të Mosulit,...
Read More