Protesta e PD në sheshin “Shqiponja”protesta-1-1

Prej orës 11:00 vijon protesta e PD-së në 5 rrethrotullimet kryesore të Shqipërisë përfshi këtu dhe sheshin Shqiponja dhe rrethrrotullimin tek Teknologjikja në Tiranë.

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ndodhet në Sheshin “Shqiponja” dhe është ulur këmbëkryq.

Tashmë trafiku është paralizuar dhe deputeti i PD-se Flamur Noka deklaroi se protesta e sotme do të përshkallëzohet nëse qeveria nuk dëgjon kërkesën e opozitës për qeveri teknike.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Përse duhet të bartni sytjena ngjyrë të kuqe nën fanellë ose këmishë: Arsyeja do t’ju befasojë!

Zgjedhja më e shpeshtë e femrave në gjithë botën në kombinim me...
Read More