Protesta kundër taksës së Rrugës së Kombit, fotot e policisë që sulmoi dhe dhunoi protestuesit…

Policia ka dhunuar protestuesit kundër Taksës së Rrugës së Kombit.

Siç raportohet nga gazetarët në terren, policia ka sulmuar protestuesit me shkopinj gome, duke goditur protestuesit në mënyrë të rëndë.

Protestuesit i janë përgjigjur policisë duke i qëlluar me gurë.

Janë mijëra banorë që kanë dalë kundër taksës së Rrugës së Kombit.

okkkokkkWhatsApp-Image-2018-03-31-at-11.00.21-1024x683WhatsApp-Image-2018-03-31-at-11.00.15-1024x683WhatsApp-Image-2018-03-31-at-10.59.52-1024x683WhatsApp-Image-2018-03-31-at-10.57.57-1024x683protestuesitauto_e71d8b54-847b-42f6-a817-f21ecec0e9ef1522486734auto_e0b35d55-1399-41d7-bd69-7dc655a128db152248667929829401_298088387390790_473246154_o
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Hans- Joachim Lanksch; Nga kiameti i madh kisha me shpëtue Komedinë Hyjnore

  Me një gegnishte të patëmetë përkthyesi gjerman i letërsisë shqipe zbulon...
Read More