Pse Jennifer Lawrence është veshur me fustan të bardhë dasme?

Është shumë e qartë se Jennifer Lawrence është shumë jotradicionale në sjelljet e saj, por lëvizja e fundit provon se ajo, gjithashtu, nuk është supersticioze. Të enjten mbrëma, aktorja mori pjesë në një shfaqje të fytyrave në Hollywood e veshur me një fustan martesash – seriozisht, është menduar si për një nuse.

Jennifer 1

Picture 1 of 4

Projektuar nga L. Wells martesor, veshja e bardhë e dasmës me gjatësi deri në tokë, përmbante mëngë delikate të shkurtra me dantella, pika të bardha në skaj, një bel i mbledhurr dhe një qafë e thellë V.

Është e përsosur për një nuse të re të pafajshme duke u përpjekur të duket paksa sexy në ditën e saj të dasmës, ose një aktore mahnitëse e guximshme duke ndjekur një premierë, sepse Lawrence dukej engjëllore. Ajo shtoi një zbukurim të vogël tek veshja e hollë me një ngjyrë të errët të mjedrës, me flokë të zbërthyera dhe me varëse antike.

Lawrence ka shmangur traditën e dasmës më parë (ose ndoshta ajo nënkupton dëshirën e saj për të qenë një nuse …?). Ajo kishte veshur një fustan të bardhë Dior për një premierë të Passengers këtë dhjetor të kaluar. Nuk ishte teknikisht një fustan martesor, por secila vajzë, me siguri, do të ishte e lumtur të vishte në ditën e dasmës së saj dizajnin mahnitës.

Ajo krijoi stilin e saj të hijshëm të martesës atë natë. A janë këto këmbanat kumbuese?

Shkruar Nga
More from Revista User

Epokë e re e transformimit ekonomik të Kinës

Mëngjesi i 5 Marsit, e shndërroi Kinën në fokusin kryesor të politikës...
Read More