Publikohet filmimet, ja si u kap gomonia me 2 ton kanabis, pasi u qëllua nga grekët

Këto janë pamjet e ndjekjes së gomones nga ana e marinës greke. Këta të fundit kishin ngritur në ajër edhe një helikopter që i ishte vënë pas. 3 trafikantët, dy shqiptarë dhe një italian nuk kishin ndaluar.

Pasi janë ndjekur disa orë, më në fund grekët kanë vendosur që të qëllojnë me snajper skafistin. Pasi ai është plagosur rëndë, dy të tjerët kanë vendosur të ndalojnë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Po digjen pyjet, 12 vatra zjarri gjatë 24 orëvve, në Dibër një vatër ende aktive

Zjarret po marrin me dhjetra hektarë pyje përditë. Emergjencat Civile bëjnë me...
Read More