Publikohet foto e parë e djalit të Kevin Hart

Kevin Hart dhe bashkëshortja e tij Eniko kanë publikuar fotografinë e parë të djalit të tyre të porsalindur.

1-1

Picture 1 of 3

Modelja 33-vjeçare shfrytëzoi Instagramin të shtunën pasdite për të ndarë një foto të saj me djalin me emrin Kenzo.

“Një dashuri si asnjë tjetër”, shkroi Eniko nën fotografi.

Kevin ka edhe dy fëmijë, Heaven dhe Hendrix ka një martesë e mëparshme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Erion Veliaj poston foton nga puna në Bashki

Erion Veliaj ka postuar një foto nga puna e punëtorëve të Bashkisë...
Read More