Publikohet klipi i këngës së Lindita Halimit për Eurovisionlinda-halimi

Linda Halimi ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Botë”, titullohet kënga e këngëtares, i cili është shoqëruar me një videoklip.

Në fakt, me këtë këngë Linda do të përfaqëson Shqipërinë në festivalin evropian të muzikës.

Kënga është në versionin anglisht dhe Halimi tejet e bukur në klip.

Ndryshe, këtë vit do të mbahet në qytetin suedez të Stokholmit prej 9 deri 13 majit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Sa ndikon diferenca në moshë në një lidhje

Për gjatësinë e lidhjes është me rëndësi që ngjashmëritë (në qëndrime, kuptim...
Read More