Publikohet klipi i këngës së Lindita Halimit për Eurovision

linda-halimi

Linda Halimi ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Botë”, titullohet kënga e këngëtares, i cili është shoqëruar me një videoklip.

Në fakt, me këtë këngë Linda do të përfaqëson Shqipërinë në festivalin evropian të muzikës.

Kënga është në versionin anglisht dhe Halimi tejet e bukur në klip.

Ndryshe, këtë vit do të mbahet në qytetin suedez të Stokholmit prej 9 deri 13 majit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Me sinqeritet, Xhensila tregon kush paguan për veshjet e saj

Ata janë të dy artistë të angazhuar në koncerte, megjithatë sipas Roza...
Read More