Publikohet projekti i ri nga DrakeDrake ka publikuar projektin e tij të ri me titull “Nice For What”.

Në videoklipin e reperit, mund të shihni shumë fytyra të njohura si: Olivia Wilde, Misty Copeland, Issa Rae, Rashida Jones, Jourdan Dunn, Tracee Ellis Ross, Tiffany Haddish, Yara Shahidi, Zoe Saldana, Letitita Wright, Bria Vinaite, Emma Roberts, Syd, Michelle Rodriguez dhe Elizabeth Victoria Lejonhjarta.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Eliminoni gjithë yndyrën nga kuzhina për një minutë: Truk i cili entuziazmon!

Vetëm kujdes që të mos digjeni. E dimë që mishi është një...
Read More