Publikohet projekti i ri nga Drake

Drake ka publikuar projektin e tij të ri me titull “Nice For What”.

Në videoklipin e reperit, mund të shihni shumë fytyra të njohura si: Olivia Wilde, Misty Copeland, Issa Rae, Rashida Jones, Jourdan Dunn, Tracee Ellis Ross, Tiffany Haddish, Yara Shahidi, Zoe Saldana, Letitita Wright, Bria Vinaite, Emma Roberts, Syd, Michelle Rodriguez dhe Elizabeth Victoria Lejonhjarta.

Shkruar Nga
More from Revista User

Graham kërkon largimin e familjeve të ushtarëve nga K. Jugore

Senatori me ndikim i Shteteve të Bashkuara, Lindsey Graham, i cili njihet...
Read More