Puka ”vishet” me borë

Mëngjesin e kësaj të marte, qyteti i Pukës dhe pjesa më e madhe e territorit të bashkisë Pukë janë përfshirë nga reshjet e borës. Bashkia e Pukës njoftoi se aktualisht nuk ka probleme, ndërkohë që po monitorojnë situatën. Reshjet pritet të jenë prezent për gjatë gjithë ditës së sotme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Momenti i frikshëm i shpërthimit të bombulës së gazit në Vlorë

Vlorë-Një banesë është përfshirë nga flakët në Vlorë për shkak të një...
Read More