“Puma” padit “Forever 21” se kopjoi dizajnet e Rihannas

rihanna-20161487660102

Gjigandi “Puma” është duke e paditur kompaninë “Forever 21” në gjykatë federale, duke e akuzuar që ka shitur disa kopje të këpucëve që këngëtarja e famshme Rihanna kishte dizajnuar për brendin Puma “Fenty”.

Sipas disa dokumenteve, Forever 21 ka kopjuar tre nga dizajnet e Rihannas për Puma ”Fenty”.

Rihanna është drejtoreshë kreative dhe ambasadore e këtij brendi që nga viti 2014.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sherr me thika në një lokal në Vlorë, dy të plagosur e një në pranga.

Një sherr mes të rinjsh në qytetin e Vlorës ka përfunduar me...
Read More