Punonte roje në një qendër kontrolli automjetesh, gjendet i pajetë 53-vjeçari në Finiqi-vdekur-kufome

Një 53-vjeçar, i cili punonte roje në një qendër kontrolli automjetesh në Finiq, është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm.

Ngjarja në fjalë është regjistruar rreth orës 06:00, në fshatin Vrion.

Burime zyrtare nga policia e Sarandës bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet G.I., banues në Sarandë.

Viktima punonte si roje në qendrën e kontrollit të automjete në Vrion (punonjës i policisë private), i cili është konstatuar i pajetë nga punonjësi i turnit tjetër dhe ky i fundit ka njoftuar menjëherë policinë.

Nga këqyrja që i është bërë trupit nuk është konstatuar asnjë shenjë dhune apo dëmtim tjetër.
Dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale (infarkt).

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rusia thotë se po bisedon me SHBA-në për sigurinë kibernetike

Moska dhe Uashingtoni janë në negociata për të krijuar një grup të...
Read More