Pushimet dimërore të Angela Martinit, kjo vajzë nuk di të ndalet

Modelja e njohur shqipatre është më në qendër të vëmendjes së asnjëherë më parë pas dasmës me miliarderin rumun.

4-5

Picture 1 of 3

Pasi realizoi ceremoninë martesore më të çuditshme të parë ndër VIP-at shqiptarë, Angela Martinë është mjaft aktive në rrejtët sociale.

Ajo duket se po i kthehet pak nga pak modelingut dhe po bëhet pjesë e kinemasë. Kjo pasi në profilin e saj u pa të ishin publikuar disa video pas martese krah bashkëhortit të saj Dragos Savulescu, që në fakt dukeshin si film aksion.

Angela ka ndarë foto e fundit, ku edhe pse nuk duket e zhveshur siç jemi mësuar të shohim, pozat e saj janë mjaft delikate dhe sensuale.

Shkruar Nga
More from Revista User

Koment: Boll me lojën kukafshehthi të BE me Turqinë

Bisedimet e anëtarësimit BE-Turqi bëjnë pjesë në gënjeshtrat më të mëdha të...
Read More