Pushimet nuk mbarojnë për Alessandra Ambrosion

Alessandra Ambrosio vazhdon të shijojë pushimet e zgjatura në Brazil, vendlindjen e saj, pasi njoftoi largimin nga roli i Engjëllit të Victoria’s Secret.

2-0

Picture 1 of 10

Modelja e famshme postoi në Instagram disa foto me bikini për kënaqësinë e fansave.

36-vjeçarja gëzon një formë fantastike dhe duket se nga këto pushime nuk ka shtuar asnjë gram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mijëra njerëz në mbarë Rusinë protestojnë kundër korrupsionit

Mijëra njerëz dolën dje në rrugët e Rusisë për të protestuar kundër...
Read More