Pushimet nuk mbarojnë për Alessandra Ambrosion

Alessandra Ambrosio vazhdon të shijojë pushimet e zgjatura në Brazil, vendlindjen e saj, pasi njoftoi largimin nga roli i Engjëllit të Victoria’s Secret.

2-0

Picture 1 of 10

Modelja e famshme postoi në Instagram disa foto me bikini për kënaqësinë e fansave.

36-vjeçarja gëzon një formë fantastike dhe duket se nga këto pushime nuk ka shtuar asnjë gram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Studimi: Martesa dyfishon lumturinë e çifteve

Martesa gjithnjë është cilësuar një proces që bën njerëzit më të lumtur....
Read More