Qafë Thanë, kapen dy të rinj zviceranë me 12 gr kanabisDy të rinj zviceranë janë arrestuar nga Policia e Kufirit në Qafë Thanë me 12 gr kanabis në xhep.

Policia u kontrolloi makinën BMW me targa ZG42268 në vijën e dytë dhe aty zbuluan kanabisin. Njeri prej tyre, Gabrijel. L, 28 vjeç nga Zyrihu, u mbaj nga policia, ndërsa tjetri, M.D, 25 vjeç, u lëshua për t’u proceduar në gjendje të lirë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rruga e dëmtuar, banorët e Daullasit në Fier ngrihen në protestë dhe bllokojnë aksin kryesor

Banorët e fshatit Daullas në Fier kanë dalë sot në një protestë...
Read More