ShowBizz

Qëllohet për vdekje këngëtarja e njohur turke

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:51 - 21/06/18 |
mapo.al

Qëllohet për vdekje në një klub nate, këngëtarja e njohur turke Hacer Tülü. Mësohet se këngëtarja 40-vjeçare , ishte një nga dy personat e vrarë gjatë një sulmi pranë Bodrumit në Turqinë perëndimore.


Personi i dytë i vrarë bësohet të jetë pronari i klubit Mehmet Ali Sürensoy dhe 4  persona të tjerë u plagosën.


Sipas burimeve policore janë kryer katër arrestime pas studimit të kamerave të sigurisë dhe identifikimit të automjeteve të përdorura pas sulmit./Mapo.al/


 Etiketa: , ,

Pas