Qeni ‘pengoi’ dasmën, çifti bëhet hit në internetNë çift në Brazil megjithatë priti një musafir të panjohur, me katër këmbë dhe me një histori që ua ngrohë zemrën.

ceremoni 1

Picture 1 of 9

María dhe Matheus Pieroni sapo po fillonin ceremoninë e tyre në São Paulo, kur, në vend të nuses, një qen që kishte humbur nga stuhia jashtë marshoi poshtë rreshtit në korin e martesës.

Siç u përgatitën për të lexuar zotimet e tyre, qeni u shtri të bëjë gjumë në krye të vellos së Marilisë.

Ajo e mirëpriti si musafir. ‘’Ishte një surprizë e këndshme për mua sepse unë i dua kafshët’’ tha Marilia për The Dodos.

Më pas, qeni ishte larguar pa u vënë re, mirëpo të gjithë ishin në kërkim të tij.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Babagjyshi i Vitit të Ri nuk është më nga Groenlanda?

Prej një kohë shumë të gjatë, ishulli arktik i Groenlandës ka pretenduar...
Read More