Qetësohet tensioni me Jolie dhe Pitt

gty_brad_pitt_angelina_jolie_jef_140828_16x9_992

Duket se mes yjeve të famshëm të hollivudit Brad Pitt dhe Angelina Jolie, të cilët tronditën botën e show bizit disa muaj më parë me vendimin e tyre për tu divorcuar, akujt kanë filluar të shkrihen.

E! News shkruan se Ish çifti kanë fituar të komunikojnë me njëri tjetrin , por jo për marrëdhënien e tyre që tashmë ka marrë rrugë zyrtare, por për fëmijët, dhe kujdestarinë e tyre.

“Gjërat janë qetësuar në mes të tyre. Nuk janë të tensionuara si më parë”, tha burimi.

“Ata janë të fokusuar në fëmijët e tyre dhe në atë se çfarë është më e mira për ta”, tha ky burim ndër të tjera.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjashtë të dashurit që duhet të ketë çdo femër

Me t’u rritur, mësojmë të dashurojmë. Zakonisht, dashuria e parë është idealiste,...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.