Qytetarja-Ramës: Bëji një pyetje Ministrisë së Shëndetësisë, si ka mundësi që…

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që sot të urojë ndjekësit e tij në facebook për një ditë të mbarë, me pamje nga rilindja urbane në Librazhd. Por komentet nuk kanë munguar për problematika të ndryshme nga qytetarët. Një prej tyre i shkruan:

“Beji nje pyetje Ministrise se Shendetesise: Si ka mundesi e njejta vizite te specialisti per syte dhe veshet per patente ben 1.500+1.500 te reja ,ndersa nese vizitohesh prap per syte edhe per veshet por JO per patente,vizita eshte falas???? Ne te dyja rastet me karte shendeti pacienti.Koha dhe menyra e vizites eshte e njejte per te dyja rastet,si ka mundesi????”

Shkruar Nga
More from Revista User

Plagosja në 2010, fqinji paguan 80 mijë euro për kokën e aktorit

80 mijë euro është paguar për kokën e Mishel Prela Manoku. Atentati...
Read More