Rama e nis ditën me një mesazh për opozitën: Lot krokodili të politikës së vjetër

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën duke u marrë me opozitën.

Në këtë video, Rama tregon një tjetër rast të atyre që dalin nga skema e ndihmës ekonomike dhe punësohen.

Ky mesazh vjen pak para se të fillojë seancën në Kuvend, ku Rama do të jetë sot perballë opozitës pikërisht për skemën e ndihmës ekonomike.

MESAZHI

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë shembull ku dallohen lotët e krokodilit të politikës së vjetër të së shkuarës, nga përpjekjet e vështira por reale për të mbështetur njerëzit në nevojë në rrugën e të nesërmes, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Loja e madhe: Çfarë po ndodh në territorin e Kosovës?

Deklaratat e presidentit të Kosovës Hashim Thaçi për “korrigjim kufijsh” sjellin reagime...
Read More