Rama publikon videon për ‘Rrugën e Arbrit’: Sot është dita e madhe e DibrësKryeministri Edi Rama ndodhet në Dibër për një tur takimesh me banorët.

Ai ka publikuar këtë mëngjes një video në të cilën është reklamuar nisja e punimeve pë Rrugën e Arbrit.

Rama në postimin e tij në Facebook, shkruan se kjo është dita e madhe për Dibrën.

Postim i plotë

MIRËMËNGJES

Sot është Dita e Madhe e Dibrës dhe duke ju siguruar se ditë të tilla të shumëpritura do të kemi të tjera akoma, nga Thethi në Delvinë, gjatë këtij mandati kantieresh të premtuara prej dekadash, ju uroj të gjithëve një të dielë të bukur

loading...
Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Identifikohen dy viktimat e aksidentit, shoferja i goditi teksa prisnin në stacion

Një aksident i rëndë rrugor me dy të vdekur dhe një të...
Read More