Rama: Shihni pamjet 360 gradë nga Parku Kombëtar i Divjakës!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë ‘një ditë të mbarë’ shqiptarëve me disa pamje 360 gradë nga Parku Kombëtar i Divjakës, pas ndërhyrjeve.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje 360 gradë të Parkut të rilindur Kombëtar të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Herët apo vonë Reforma në Drejtësi do të zbatohet, është pjesë e Kushtetutës

Nga Ervis Iljazaj Reforma në Drejtësi, me gjithë diskutimet, me gjithë kritikat ndaj...
Read More