Rashel fillon plazhin, joshëse me kostum .…

Bukuroshja Rashel Kolaneci ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe format e saj.

Që prej shfaqjes së saj si velinë e “Xing me Ermali”, Rashel është shndërruar në fytyrë publike duke u bërë shpesh pjesë e mediave rozë.

Ajo është lakuar shpesh në media prej fotove sensuale dhe provokuese që publikon.

Së fundi Rashel ka publikuar disa foto mjaft provokuese me rroba banje ku nxjerr në pah format joshëse.

Po jua përcjellim ato bashkë me foto që Rashel ka publikuar kohë më parë.

Vërtetë e bukur, modele që mund të krahasohet fare mirë me më të paguarat në botë…

   
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ups! Princin Harry e pickon bleta gjatë fjalimit, reagimi i gruas së tij na len pa fjalë…!

Pas dasmës mbretërore që bëri bujë në të gjithë botën, Princ Herry ...
Read More