Rashel Kolaneci tregon më në fund pse iku nga ‘Xing’, Ermal Mamaqit do i vijë ‘hidhur’Rashel Kolaneci është bërë një nga emrat më të lakuar në median rozë dhe falë pranisë së saj si velinë në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin.

Por arsyeja e largimit të saj nga ai emision, për t’u zëvendësuar mbeti disi enigmë.

E pyetur nga një fanse e saj pse zgjodhi të largohej ajo ka befasuar disi me përgjigjen.

“E the dhe vetë, ngaqë jam super femër”, i është përgjigjur Rashela ndjekëses që i ka drejtuar pyetjen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Analizat që duhet të kryejnë gratë në menopauzë

    Menopauza është një proces natyral dhe nuk mund të parandalohet....
Read More