Red hot Bella

Ajo ishte “udhëheqësja” e sfilatës së të brendshmeve të Victoria’s Secret në Kinë dhe pasi shkëlqeu në pasarelë, të njëjtën gjë bëri edhe në tapetin e kuq.

Bella 0

Picture 1 of 15

Në festën që pasoi sfilatën e suksesshme në Kinë, Bella Hadid u shfaq guximtare me një fustan të ndezur që rrezikoi t’i tregonte më shumë nga sa duhej.

Në sfilatë i mungoi motra e saj, Gigi, e cila përmes rrjeteve sociale shprehu keqardhjen që nuk ishte bashkë me mikeshat e saj në Shangai.

Shkruar Nga
More from Revista User

Elbasani drejt shpopullimit nga tymrat, kërkohet shpallja e emergjencës

Kompanitë industriale që veprojnë në zonën e ish-Metalurgjikut në Elbasan nuk përdorin...
Read More