Red hot Bella

Ajo ishte “udhëheqësja” e sfilatës së të brendshmeve të Victoria’s Secret në Kinë dhe pasi shkëlqeu në pasarelë, të njëjtën gjë bëri edhe në tapetin e kuq.

Bella 0

Picture 1 of 15

Në festën që pasoi sfilatën e suksesshme në Kinë, Bella Hadid u shfaq guximtare me një fustan të ndezur që rrezikoi t’i tregonte më shumë nga sa duhej.

Në sfilatë i mungoi motra e saj, Gigi, e cila përmes rrjeteve sociale shprehu keqardhjen që nuk ishte bashkë me mikeshat e saj në Shangai.

Shkruar Nga
More from Revista User

Reforma në inspektorate, Hajdari: Efikasitet i administratës dhe lehtësim për biznesin

Reforma e nisur tashmë në sistemin e inspektimit do të sjellë jo...
Read More