Rezarta Shkurta, dedikim prekës për bashkëshortin: Zoti më ka dashur që më solli ty! 

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një foto të bashkëshortit të saj Ermal Hoxha, së bashku me vajzën e tyre Hera.

Përveç fotos ajo i ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë Ermalit ku shprehet se do të jetë me të në të mirë e në të keq.

“Mjafton te shoh syte e tij per te kuptuar se jam femra me me fat ne bote, mjafton te shoh syte e saj per te te falenderuar ne kete bote e ne tjetren qe me dhurove kete bekim Zoti me ka dashur shume qe te solli te une, dhe te premtoj se do jem aty per ty ne cdo te mire e ne te keqe, per te kapercyer bashke cdo gje,” përfundon Rezarta në rrjete sociale.

Nipi i ish diktatorit Enver Hoxha, ka marrë nga gjykata dënim për shkak të trafikimit të lëndëve narkotike në magazinën e “Xibrakës”.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Diplomacia kulturore – Organizata kërkimore ‘Fondacione Italiani’, marrëveshje me UET

Universiteti Europian i Tiranës ka nënshkruar një marrëveshje 3-vjeçare bashkëpunimi me organizatën...
Read More