Rezarta Shkurta do t’i rikthehehet muzikës

ffa18221cf3b7b1e51881e54d134eed7_l

Rezarta Shkurta ka dhënë një lajm të rëndësishëm teksa ka postuar një foto pranë oxhakut e veshur me një fustan super të gjatë ku duket përrallore.

Ajo ka bërë të ditur që do t’i rikthehehet shumë shpejt muzikës pas 2 vitesh “heshtje”. Në 2014-tën Rezarta ka publikuar këngën e fundit, “E dehur” dhe që atëherë nuk është ngjitur më në skenë.

“Pa ty”, titullohet kënga më e re e Rezarta Shkurtës që do të publikohet shumë shpejt.

Shkruar Nga
More from Revista User

Festivali i Dramës Shqipe, komedia “Pas vdekjes” nis turin në 12 qytete me 5 regjisorë

Festivali i Aventurës projekt i Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” ka nisur...
Read More