Rezoluta e vitit 2018-të për Dafina Zeqirin, zotohet të jetë e ashpër!Përderisa viti i ri na ka ardhur tek pragu i derës, thuajse të gjithë njerëzit i vënë vetes një listë qëllimesh për t’i përmbushur në vitin që po vjen.

2-1

Picture 1 of 2

Janë të njohura “Rezolutat e vitit të ri”, ajo lista e gjërave që premton se do i bësh në vitin e ri, ngase ky i vjetri ishte ç’ishte.

Një të tillë ka edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, që për momentin nuk ndodhet në Kosovë por po përpiqet të krijojë karrierë muzikore në Shtetet e Bashkuara, atje ku edhe po rri me të dashurin e saj Josen.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instagram, me një mbishkrim që tingëllon i ashpër.

“Në 2018-tën, do jem një egoiste! Nëse nuk je në rrethin tim, tung-tungjatjeta!”, ka shkruar Dafina.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Disa nga ushqimet që do ju ndihmojnë të merrni ngjyrën e duhur

Vera ka mbërritur dhe te gjithë mendojnë te shkojnë ne plazh, te...
Read More