Rihanna dhuron një shfaqje magjepsëse

Ylli i njohur nga Barbadosi, Rihanna, ditëve të fundit promovoi ‘’Fenty’’ linja më e re e saj bukurisë në Europë.

Rihanna 1

Picture 1 of 8

E pas këtij eventi të rëndësishëm të saj, ajo ka verbuar të gjithë me paraqitjen e saj magjepsëse në kinemanë Callao të Madridit, në mbrëmjen e së shtunës.

Duke treguar figurën e saj sensacionale, këngëtarja 29-vjeçare ishte një vizion i bukurisë në një vishje të lulëzuar.

Riri po mbante të veshur një këmishë rozë të zbehur të cilën e kishte kombinuar me një palë takë ngjyrë të tillë po ashtu!

Ndërsa flokët e saj dhe fustani i lulëzuar po jepnin vulën bukurisë së rrallë të saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Chloe Ferry provokuese me fustanin transparent

Si një vajzë beqare, Chloe Ferry është shfaqur shpesh herë me veshje...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.