Rihanna dhuron një shfaqje magjepsëse



Ylli i njohur nga Barbadosi, Rihanna, ditëve të fundit promovoi ‘’Fenty’’ linja më e re e saj bukurisë në Europë.

Rihanna 1

Picture 1 of 8

E pas këtij eventi të rëndësishëm të saj, ajo ka verbuar të gjithë me paraqitjen e saj magjepsëse në kinemanë Callao të Madridit, në mbrëmjen e së shtunës.

Duke treguar figurën e saj sensacionale, këngëtarja 29-vjeçare ishte një vizion i bukurisë në një vishje të lulëzuar.

Riri po mbante të veshur një këmishë rozë të zbehur të cilën e kishte kombinuar me një palë takë ngjyrë të tillë po ashtu!

Ndërsa flokët e saj dhe fustani i lulëzuar po jepnin vulën bukurisë së rrallë të saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Njohuritë për internetin duhet të fillojnë që në shkollën fillore

Njohuritë për internetin dhe sigurinë në internet duhet të fillojnë që në...
Read More