Rihanna do të performojë këtë vit në Grammy Awards

Rihanna do të performojë në Grammy Awards 2018 gjatë fundjavës së ardhshme së bashku me disa artistë të tjerë.

29-vjeçarja do të jetë e shoqëruar nga DJ Khaled dhe Bryson Tiller për këngën e tyre “Wild Thoughts”.

Shfaqja do të mbahet në New York këtë vit dhe po mbahet më herët se zakonisht për shkak të Lojërave Olimpike.

Grammys mbahet të dielën më 28 janar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Femrat janë duke e përdorur këtë truk për të arritur të pasme të rrumbullakëta

Femrat me prapanicat më të zhvilluara në rrjetet sociale janë parë duke...
Read More