Rihanna mahnit me stilin unik për “Paper”Këngëtarja me famë botërore Rihanna ka realizuar një fotosesion shumë të veçantë për revistën “Paper”.

Rihanna ka mahnitur të gjithë me disa stile të flokëve shumë unike për numrin e ri të revistës “Paper” e cila si temë ka pasur thyerjen e rregullave.

Rihanna edhe një e dëshmoi se është shumë e guximshme, kreative dhe shumë e bukur.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Për lidhje të qëndrueshme, këshillojnë çiftet

Si ta bëni që një marrëdhënie të zgjasë përgjithmonë? Këshilla kanë dhënë...
Read More