Rihanna, Mahnitëse në të kuqe

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe zgjedhjen e veshjeve në tapetin e kuq dhe në ngjarje të mëdha.

Rihanna 1

Picture 1 of 19

Por Rihanna ishte mbretëresha e natës derisa arriti në Londër në premierën e Valerian And The City Of A Thousand Planets.

29 vjeçarja mori gjithë vëmendjen teksa zbriti nga vetura, e veshur me një fustan të kuq të gjatë, me një dekolte të hapur, të paparë deri më tani.

Ylli dukej e mahnitshme dhe bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sulm hakerash i organizuar, bien faqet shqiptare. Terr informativ për zgjedhjet

Të gjitha faqet e institucioneve kryesore shtetërore në Shqipëri nuk funksionojnë. Të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *