Rihanna me perfomancë interesante në Grammy

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të provojë kufizimet gjatë një shfaqjeje.

6-5

Picture 1 of 3

Dhe Rihanna u shfaq me një veshje rozë të guximshme gjatë performancës së saj në edicionin e 60-të Grammy-t në natën e së dielës në Madison Square Garden.

Këngëtarja 29-vjeçare u paraqit me valle të frymëzuar nga afrikanët së bashku me DJ Khaled dhe Bryson Tiller. Teksa në Twitter kanë nisur talljet në lidhje me këtë perfomancë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Viroi del jashtë kontrollit, ndalohet kalimi i mjeteve të vogla

Del jashtë kontrollit situata në Gjirokastër. Reshjet intensive kanë sjellë daljen nga...
Read More