Rihanna pret ditëlindjen e 30-të me “Unë e urrej Rihanna” ! 

Vajza e ditëlindjes Rihanna kaloi ditën e fundit të viteve të saj me numër 20 me një bluze me mbishkrimin “Unë e urrej Rihanna” !

Është një kohë e mirë për ta bërë Rihannën të ndihet si “vajza e vetme në botë”, ndërsa ylli i popit po feston ditëlindjen e saj të 30-të. Po, Robyn Rihanna Fenty ka lindur në Barbados më 20 shkurt 1988.

Por, ndërsa tifozët kanë qenë duke e mbytur këngëtaren e “Umbrella” me përshëndetjet dhe urimet e ditëlindjes, Rihanna po i afrohet këtij momenti me një prekje të vetëshpallësimit.

Instagram Story tregon se momentet e fundit të saj të viteve të 20-ta e kaloi me një bluze me mbishkrimin “Unë e urrej Rihanna” ! dhe pa pantallona të tepërt. Si për veshje ditëlindjeje, kjo është një problem.

Shikoni nga afër bluzën dhe do të shihni shënimin “Mos i besoni askujt nën 30.”

Kështu, RiRi duket se po shijon “ditën e fundit për të marrë një vendim të keq dhe për ta fajësuar atë në të 20-at.”

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

E bija e surprizon me lidhje Live për ditëlindje, përlotet moderatorja e ‘News24’, Evis Ahmeti

  Evis Ahmeti prej vitesh moderon emisionin “Me Zemër të Hapur” në...
Read More