Rihanna shkëlqen në Festivalin e Filmit në KanaMbrëmë është mbajtur mbrëmja solemne e Festivalit të Filmit në Kana.
E një nga këngatret dhe aktoret që ka shkëlqyer në festival ka qenë Rihanna.

 

Rihanna 1

Picture 1 of 3

Duke e ditur stilin dhe paraqitjen e saj në evente të tilla, RiRi kësaj here ka befasuar me këtë prezantim që ishte jo për të rënë shumë në sy.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rrëfehet ‘shënjestra’ e sulmit në Vlorë: Lëvizja me armë, pasi…

“Nuk i pashë personat që na qëlluan me breshëri kallashnikovi. Dyshoj se...
Read More