Rihanna shkëlqen në kopertinën e Dazed

Rihanna ka treguar edhe një herë se është ikonë e stilit.

Këngëtarja nga Barbados u shfaq mjaft e thjeshtë dhe plot stil në imazhet e fundit të publikuara na rrjetin social Instagram.

Hiti i Rihannas ka mbi 500 milionë klikime me “Wild Thoughts”.

stay woke. @dazed cover 2/4

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

me: I want to look like Shirley Temple had dreads @yusefhairnyc : say no more. @dazed . cover 3/4

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Shkruar Nga
More from Revista User

Cila është erëza çudibërëse, për të cilën njerëzit nuk janë në dijeni

Borziloku, erëza aromatike e cila shpesh përdoret në kuzhinë për t’u shtuar...
Read More