Rikthehen arrestimet për energjinë elektrike. 4 të ndaluar në Fier

Duket se policia dhe OSHEE-ja kanë rinisur arrestimet e personave që dyshohet se vjedhin energji.

Siç bëhet e ditur nga OSHEE-ja 4 persona janë shoqëruar nga policia gjatë aksionit që po kryen aktualisht OSHEE Fier.

Andrea S., Adush L. dhe Themi M., kishin ndërhyrë në matës, duke vjedhur energjinë elektrike, kurse personi i katërt, Baftjar M., po nga Fieri, vidhte energjinë përmes lidhjes së paligjshme direkt te shtylla.

Aksioni kundër vjedhjes se energjisë në po vijon ende, ku priten të tjera arrestime

Shkruar Nga
More from Revista User

Arrin në 213 numri i të vdekurve në përmbytjet monsune në Indi

Përmbytjet e shkaktuara nga shirat monsune në Indinë perëndimore, kanë marrë jetën...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *