Rikthehen maskat më armë, grabisin pronarin në Patok, ja shuma që i morënRikthehen frikshem maskat. Një ngjarje e rendë ka ndodhur në Patok të Kurbinit kur dy përsona të armatosur kanë grabitur pronarin e një biznesi.

Dy persona të maskuar dhe të armatosur sulmuan afro mesnatës një tregtar në Patok të Kurbinit. Seit Sinani ka qenë duke mbyllur lokalin e tij në Lagunë, kur grabitësi i drejtuan armën.

Pronari i lokalit është detyruar t’u japë autorëve 5 milionë lekë të vjetra, aq sa dhe kishte në lokal. Më pas sipas dëshmisë së Sinanit, grabitësit u larguan me makinë. Policia ka shoqëruar disa persona, banorë të zones, por pa arritur të vërë në pranga autorët e vërtetë të ngjarjes së rendë që ka sjellë frikë edhe tek pronarët e bizneseve të tjera të zonës.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e shtunë 8 prill 2017

Demi Jetës tuaj ne çift nuk do i mungojnë momentet interesante sot....
Read More